Põlva Lasteaed Lepatriinu hoolekogu liikmed 2018/2019 õppeaastal

Rühm Nimi telefon e-mail
II sõim Jana Paumets 56657399 jana.paumets@gmail.com
II sõim Riina Rinne 53402711 riinuskar@gmail.com
I A Jaanika Kapp 53808457 jaanika.kapp@gmail.com
I A Kerstin Kütt 58439039 kytt.kerstin@gmail.com
III A Krista Pärtin 53579393 hellik2@hot.ee
III A Katre Tobreluts 5130976 tkatre@hotmail.com
III B Mario Karuse 58146565 mario.karuse@gmail.com
III B Pille Pihus 56236088 Pille.pihus@gmail.com
I sõim  Triin Lõpp 53320155  triinlopp@gmail.com
I sõim  Liisi Suur 55606230  suur.liisi@gmail.com
II B Helena Tammeorg 55613623 helena.tammeorg@gmail.com
II B Annika Ladva 5172799 annika.ladva@gmail.com
I B Ragnar Tagel 5264283 tagel.ragnar@gmail.com
I B Veiko Kahar 5189280 veikokahar@gmail.com
IV B Laura Koger 53600616 yksnaine21@hot.ee
IV B Karmen Ilosaar 53679335 karmenilosaar@gmail.com
Õpetajate esindaja Ave Mattus 56236897 ave.mattus@gmail.com
KOV esindaja Janika Usin

Alus: rühma lapsevanemate koosolekute protokollid.

Hoolekogu koosolek toimub teisipäeval, 5. märtsil kell 17.00 lasteaia seminariruumis (5b rühmas).

Päevakorra projekt:
  1. 2018. a majandusaasta aruanne- direktor Ene Tigas.
  2. Kodukord – arutelu ja küsimused.
  3. Info ja küsimused.

Hoolekogu koosolek toimub neljapäeval, 17. jaanuaril kell 17.00 lasteaia seminariruumis (5b rühmas).

Päevakorra projekt:
  1. Laste arvu suurendamine 1. ja 2. sõimes – direktor Ene Tigas

  2. Hoolekogu 2019. a tööplaan – hoolekogu esimees Ragnar Tagel.

  3. Tagasiside lasteaia jõulupeost.

  4. Info ja küsimused.