Põlva Lasteaed Lepatriinu hoolekogu liikmed 2017/2018 õppeaastal

25.09.2017, nr 1-15.2/20

Rühm Nimi telefon e-mail
I sõim Jana Paumets 56657399 jana.paumets@gmail.com
I sõim Riina Rinne 53402711 riinuskar@gmail.com
II sõim Jaanika Kapp 53808457 jaanika.kapp@gmail.com
II sõim Kerstin Kütt 58439039 kytt.kerstin@gmail.com
I A Krista Pärtin 53579393 hellik2@hot.ee
I A Elis Hainsoo 56885877 elis.hainsoo@gmail.com
IIIA Merilin Ilus 53735534 merilin.ilus@gmail.com
III A Pille Pihus 56236088 Pille.pihus@gmail.com
I B Riina Rinne 53402711 riinuskar@gmail.com
I B Jagne Roodes 56221294 jagne.roodes@mail.ee
II B Helena Tammeorg 55613623 helena.tammeorg@gmail.com
II B Annika Ladva 5172799 annika.ladva@gmail.com
III B Ragnar Tagel 5264283 tagel.ragnar@gmail.com
III B Veiko Kahar 5189280 veikokahar@gmail.com
IV B Laura Koger 53600616 yksnaine21@hot.ee
IV B Karmen Ilosaar 53679335 karmenilosaar@gmail.com
Õpetajate esindaja Ave Mattus 56236897 ave.mattus@gmail.com
KOV esindaja Janika Usin

Alus: rühma lapsevanemate koosolekute protokollid.

HOOLEKOGU KOOSOLEK nr.6 (18.04.18.a.) HOOLEKOGU KOOSOLEK nr.5 (22.03.18.a.) HOOLEKOGU KOOSOLEK nr.4 (28.02.18.a.) HOOLEKOGU KOOSOLEK nr.3 (30.01.18.a.)