Hoolekogu

PÕLVA LASTEAED LEPATRIINU HOOLEKU LIIKMED, ASENDUSLIIKMED 2019/2020 ÕPPEAASTAL

  • I sõim Piret Valdmaa valdmaapiret@gmail.com 55933829
  • I sõim Monika Riba monika.riba84@gmail.com 53324050
  • II sõim Kristjan Mäeots kristjan@welco.ee 53424001
  • II sõim Triin Lõpp triinlopp@gmail.com 53320155
  • I A Rainer Peterson rainer.peterson@mail.ee 55584455
  • I A Liisi Kukk suur.liisi@gmail.com 56908961
  • II B Krista Pärtin hellik2@hot.ee 53579393
  • IIB Anne Serv anneserv@gmail.com 51904985
  • III B Kerstin Kütt kytt.kerstin@gmail.com 58439039
  • III B Jaanika Kapp jaanika.kapp@gmail.com 53808457
  • IV B Tiina Möller moller.tiina@gmail.com 5155472
  • IV B Maarika Künnerpä maarika8325@hot.ee 5174255
  • I B Greily Künnerpä greily.kynnerpä@gmail.com 57414282
  • I B Pille Pihus Pille.pihus@gmail.com 56236088
  • Õpetajate esindaja Ave Mattus ave.mattus@gmail.com
  • KOV esindaja Janika Usin

Hoolekogu koosolek neljapäeval 14.novembril kell 17.00 (ruum VB). Päevakord: 1.Hoolekogu esimehe valimine 2.Hoolekogu esimehe asetäitja valimine 3.Hoolekogu protokollija valimine 4.2020.aastaks tööplaani koostamine 5.Informatiivsed küsimused

Põlva Lasteaed Lepatriinu hoolekogu liikmed 2018/2019 õppeaastal

Rühm Nimi telefon e-mail
II sõim Jana Paumets 56657399 jana.paumets@gmail.com
II sõim Riina Rinne 53402711 riinuskar@gmail.com
I A Jaanika Kapp 53808457 jaanika.kapp@gmail.com
I A Kerstin Kütt 58439039 kytt.kerstin@gmail.com
III A Krista Pärtin 53579393 hellik2@hot.ee
III A Katre Tobreluts 5130976 tkatre@hotmail.com
III B Mario Karuse 58146565 mario.karuse@gmail.com
III B Pille Pihus 56236088 Pille.pihus@gmail.com
I sõim  Triin Lõpp 53320155  triinlopp@gmail.com
I sõim  Liisi Suur 55606230  suur.liisi@gmail.com
II B Helena Tammeorg 55613623 helena.tammeorg@gmail.com
II B Annika Ladva 5172799 annika.ladva@gmail.com
I B Ragnar Tagel 5264283 tagel.ragnar@gmail.com
I B Veiko Kahar 5189280 veikokahar@gmail.com
IV B Laura Koger 53600616 yksnaine21@hot.ee
IV B Karmen Ilosaar 53679335 karmenilosaar@gmail.com
Õpetajate esindaja Ave Mattus 56236897 ave.mattus@gmail.com
KOV esindaja Janika Usin    

Alus: rühma lapsevanemate koosolekute protokollid.

HK_Protokoll_19.09.2019 : väljavõte – Seoses Õpetajate päeva , 04.oktoober 2019, ekskursiooniga lasteaia töötajatele, on lasteaed avatud kella 15.00-ni.